O nás

Pohybujeme se v oblasti bezpečnostních technologií a telekomunikačních sítí. Vytváříme jednotná systémová řešení, která vždy maximálně pokrývají požadavky a potřeby našich klientů. Používáme moderní technologie, špičkové produkty a sledujeme aktuální trendy. Proto vždy dobře víme, co právě váš bezpečnostní nebo telekomunikační systém potřebuje.

Jsme tu pro vás: Vaše potřeby představují naše priority

  • Moderní technologie a exkluzivní produkty
  • Propracovaná řešení na míru
  • Kontinuální klientská podpora
  • Individuální poradenství a konzultace

Co umíme

ANALOGIA a.s. vznikla v roce 2010 a na trh bezpečnostních technologií a telekomunikačních sítí vstoupila v roce 2012. Někteří naši profesionálové ovšem disponují až dvacetiletými zkušenostmi v oboru. Naše know-how si pečlivě střežíme a jsme schopni ho kdykoli naplno využít při realizaci konkrétních projektů.

Rozjíždíme také vlastní vývojové centrum, v němž se naši specialisté věnují vývoji produktů, které v současné době na trhu absentují, nicméně by se v rámci zdokonalení systémů velmi hodily.

Kdo pro vás pracuje

Sídlíme na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně. Zaměstnáváme téměř 80 lidí, a to jak pracovníky v kanceláři, tak ty „v terénu“. Všechny zaměstnance pravidelně školíme. Velmi nám záleží na tom, aby naši lidé dokázali držet krok s konkurencí a měli k tomu všechny aktuálně dostupné informace.

Ing. Jindřich Špringl
Ing. Jindřich Špringl
Generální ředitel
Jindřich Špringl Msc.
Jindřich Špringl, Msc.
Business controller a zástupce GŘ
Mgr. Ján Pajor
Mgr. Ján Pajor
Obchodní ředitel
Miloš Vrábel
Miloš Vrábel
Ředitel montáží

Vlastimil Kozák
Vedoucí projekčního oddělení a zástupce ředitele montáží