O nás

Pohybujeme se v oblasti bezpečnostních technologií a telekomunikačních sítí. Vytváříme jednotná systémová řešení, která vždy maximálně pokrývají požadavky a potřeby našich klientů. Používáme moderní technologie, špičkové produkty a sledujeme aktuální trendy. Proto vždy dobře víme, co právě váš bezpečnostní nebo telekomunikační systém potřebuje.

Jsme tu pro vás: Vaše potřeby představují naše priority

  • Moderní technologie a exkluzivní produkty
  • Propracovaná řešení na míru
  • Kontinuální klientská podpora
  • Individuální poradenství a konzultace

Co umíme

ANALOGIA a.s. vznikla v roce 2010 a na trh bezpečnostních technologií a telekomunikačních sítí vstoupila v roce 2012. Někteří naši profesionálové ovšem disponují až dvacetiletými zkušenostmi v oboru. Naše know-how si pečlivě střežíme a jsme schopni ho kdykoli naplno využít při realizaci konkrétních projektů.

Rozjíždíme také vlastní vývojové centrum, v němž se naši specialisté věnují vývoji produktů, které v současné době na trhu absentují, nicméně by se v rámci zdokonalení systémů velmi hodily.

Kdo pro vás pracuje

Sídlíme na Rohanském nábřeží v pražském Karlíně. Zaměstnáváme téměř 80 lidí, a to jak pracovníky v kanceláři, tak ty „v terénu“. Všechny zaměstnance pravidelně školíme. Velmi nám záleží na tom, aby naši lidé dokázali držet krok s konkurencí a měli k tomu všechny aktuálně dostupné informace.

Ing. Jindřich Špringl
Ing. Jindřich Špringl
Generální ředitel
Ing. Pavel Šimůnek
Ing. Pavel Šimůnek
Technický ředitel
Mgr. Ján Pajor
Mgr. Ján Pajor
Obchodní ředitel
Bc. Hana Nejedlá
Bc. Hana Říhová
Personální manažerka
Jindřich Špringl Msc.
Jindřich Špringl, Msc.
Business controller a zástupce GŘ

Alžběta Hornychová Marketingová manažerka

Miloš Vrábel
Miloš Vrábel
Ředitel montáží

Vlastimil Kozák
Vedoucí projekčního oddělení a zástupce ředitele montáží